Кошик
54 відгуків
Услуги полиграфии в Украине
+380953409289

Види картону для виготовлення упаковки

    Найпоширенішими видами картону для виробництва упаковки є:

Гофрокартон


Він буває двошаровим, тришаровим і п'ятишаровим з різними густинами шарів.

Двошаровий гофрокартон застосовують при кашованої упаковці, де третім шаром виступає друкований аркуш, приклеєний на хвилю двошарового картону. Така упаковка досить міцна і при цьому гарна за рахунок поліграфічних процедур у вигляді друку, ламінування, вибіркового лаку, тиснення і т. д.

Тришаровий і п'ятишаровий гофрокартон найчастіше використовують для коробок без печатки або з печаткою в кілька кольорів (коробки "Нової Пошти" наприклад).

Не складно здогадатися, що чим більше шарів у гофрокартону, тим міцнішою буде упаковка.
 

Целюлозний картон


Целюлозний картон крейдований і гладкий з одного боку, з білим оборотом. Більшість коробок які зустрічаються на полицях супермаркету зроблені з целюлозного картону (зубна паста, жуйки, чай тощо). Целюлозний картон буває різних щільності і товщини, яка підбирається до кожного замовлення індивідуально.

Макулатурний картон


Макулатурний картон має таку ж товщину і щільність як і целюлозний, але оборот у нього сірий а крейдований поверхню більш пухка і не рівна в порівнянні з целюлозним картоном. За рахунок цих недоліків він дешевше ніж целюлозний картону на 30%.
Для кашировки до двошарового гофрокартону найчастіше використовують макулатурний картон, т. до сірий оборот приклеюється до гофре і його не видно.


Існує ще безліч варіацій картону і паперу для упаковки але тут ми привели найпоширеніші. Для отримання більшої інформації з підбору картону для Вашої упаковки звертайтесь до нашого менеджера на пошту iliyapolimira@gmail.com або за номером телефону 095 34 09 289